لوگوی پلوتون
Telephone

(داخلی 330 - 310)32453200-051

جا لیوانی آویز

جا لیوانی آویز پلوتون یک اکسسوری کاربردی و زیبا برای هر آشپزخانه ای است این جا لیوانی یکی از دغدغه های همه افرادی ، که زمانی را در آشپزخانه سپری می‌کنند را رفع می نماید. چون همانطور که همه ما می دانیم لیوان از پر مصرف ترین ظروف در آشپزخانه ها محسوب می شود و در طی روز بارها لیوان ها را می شوییم در این هنگام است که احساس نیاز پیدا می کنیم تا لیوان ها را در جایی قرار دهیم که ضمن خشک شدن سریع تر و دسترسی راحت تر به لیوان ها نه تنها نظم آشپزخانه را برهم نزند  بلکه به زیبا شدن محیط آشپزخانه نیز کمک کند در این زمان است که جالیوانی آویز پلوتون به کمک ما می آید و از فضای بلا استفاده بین کابینتی یا فضای بین آبچک و سینک استفاده می کنند و به ما اجازه می دهند که تعداد زیادی از لیوان های خود را با سایزهای مختلف به صورت برعکس واریب  درون بازی های جالیوانی قرار دهیم تا هر چه زودتر خشک شود.

طراحی  جالیوانی آویز پلوتون به این صورت است که از دو طبقه، که هر طبقه از سه بازو تشکیل شده است و می تواند شش لیوان را در خود جای دهد. همچنین این جالیوانی از دو پایه کوچک با روکش پلاستیکی تشکیل شده است که به دیوار پشت جالیوانی می چسبد و از تکان خوردن و افتادن آن جلوگیری  می کند..

 یکی از ویژگی‌های مهم جالیوانی ها این است که باید در برابر زنگ زدگی و خوردگی مقاومت داشته باشد زیرا به خاطر نوع کاربری، این جا لیوانی ها دائما در حال خیس شدن هستند. ما این مژده را به شما می دهیم که تمامی محصولات پلوتون از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به همین دلیل تمامی محصولات ما از ۲ سال گارانتی بی قید و شرط بهره مند هستند.

 همچنین از دیگر ویژگی های این محصول می‌توان سادگی نصب و زیبایی آن را ذکر کرد

جا لیوانی آویز

محصولات مرتبط

اطلاعات تماس

line_w

Location مشهد، مقابل شهرک صنعتی کلات 

  (داخلی 310 – 330) 32453200 -051

   مدیریت : 09155013617 

   09156188617  – 09150053617

    plotonfactory

   plotonfactory